אימייל

באחד הימים נתקלתי במודעה בעיתון מקומי על פרסום של מתן שירותי עיסוי גוף מקצועי. בתחתית המודעה הופיעה כתובת של פורטל מבוגרים בו ניתן לצפות במודעה הזו ועוד מודעות אחרות. המודעה סיקרנה אותי והחלטתי שאני נכנס לפורטל של אקספיינדר שפורסם במודעה בקטגוריה הרלוונטית נחשפתי למגוון רחב של מודעות של נערות חטובות וסגנונות שונים המציעות שירותי עיסוי ארוטי. חיפשתי את המודעה הנכונה שראיתי בעיתון ואכן נתגלתה לעיני.

במודעה היה רשום: " היי שמי סימונה ואני נמצאת בדירה חלומית בת"א, אשמח לארח אותך בעיסוי גוף מקצועי כזה שלא תמצא בשום מקום אחר ".ממש כמו אירוח של דירות דיסקרטיות בחולון לא התבלבלתי הרמתי טלפון וענתה לי סימונה. קיבלתי פרטים ראשונים ושהמדובר בעיסוי גוף אל גוף בעירום מלא הכולל עיסוי גוף מקצועי בליווי שמנים אתריים לשחרור לחצים ומתחים. נושא הסקס, הרפיה או כל דבר מיני אחר לא עלה בשיחה סיכמנו על שעת הגעה ועל הסכום לתשלום.

אחרי שעה וחצי הגעתי למקום. סימונה קיבלה אותי בחיוך רחב עומדת יחפה עטופה בחלוק סטן סגלגל כשפטמות שדיה זקורות מבעדן. היא הכניסה אותי לדירתה . המקום מצוחצח להפליא, אורות עמומים וריחות בשמים באוויר. ברקע נשמעה מוסיקת עולם משהו אסייתי שלא זיהיתי אך בהחלט מכניס אותך לאווירה.

היא הציעה לי להיכנס למקלחת ואחר כך ללבוש חלוק לבן נקי ומריח מרכך כביסה מבושם ולהגיע למיטת העיסויים שעמדה בחדר הצמוד למקלחת. נכנסתי למקלחת קצרה מתכונן לקראת האירוע המובטח. נשכבתי על הגב כשהיא מבקשת שאתהפך, הפשיטה אותי מהחלוק שלבשתי הניחה מגבת מגולגלת  מתחת לראשי ואז החלה בשקט בשקט לשפוך עליי שמן חם מפיץ ריח משכר ונעים. היא החלה מעסה את גופי בתחילה את גבי, עברה לידיים ולאצבעות כשהיא לוחצת במקומות הנכונים ודואגת לשחרר כל שריר תפוס בגופי. אחר כך ירדה לרגליים ולגב התחתון ולא לאט החלה מעסה את ישבני, פתאום הרגשתי איך היא משחקת עם אצבעותיה על ישבני דוחפת אצבעות ומעסה את אשכיי שבלטו לאחור מעצם השכיבה על הבטן. לא אשקר לכם הזין שלי החל להתקשות ויצר החרמנות עלה לשיאים חדשים.

לאחר כרבע שעה של עיסוי רצוף, עלתה על מיטת העיסויים וביקשה שאסתובב על הגב. לנגד עיניי עמדה סימונה עירומה לחלוטין מגולחת ומבריקה מהשמנים המרוחים על גופה והחלה מעסה אותי בגופה צמוד לגופי תוך שהיא מחליקה עולה ויורדת על הזין שלי. יצר החרמנות וגלי החום העלו בי צמרמורות של ריגושים. שאלתי אותה אם יש מצב להתקדם בעיסוי הגוף המקצועי הזה? היא לא ענתה ולאט לאט גלשה עם גופה כשהיא מגיע עם הפה שלה לזין שלי. היא הכניסה אותו לפיה והחלה לבצע בי מין אוראלי עדין תוך שהיא מרטיבה אותו ברוק שלה. בשלב מסוים היא הסתובבה והגישה שלי את הכוס שלה לפנים ולא מפסיקה למצוץ לי את הזין.

בשלב הזה לא היה מקום לשאלות נוספות, התחלתי מלקק אותה ודוחף לה אצבעות. הרגשתי שזה עומד לקרות. ואכן אחרי מספר דקות שבו כנראה גם הצלחתי לחמם אותה היא התרוממה והתיישבה על הזין שלי כשהוא מוכנס לתוך הכוס שלה והחלה לזיין אותי בקצב המוסיקה האקזוטית.

חברים עיסוי גוף מקצועי כזה ? לא ציפיתי! האמת שזה עורר בי את התיאבון לנושא והחלטתי אני עם סימונה לפחות פעם בשבוע…

מאמרים מומלצים