אימייל

נערות ליווי

 אהלן וסאלן,

קוראים לי דינה, ורציתי לספר לכם את הסיפור של אחת מאותן נערות ליווי, קוראים לה צילה, והיא נמנית על קהילת נערות ליווי. צילה הייתה קלת ראש כשהביטה בעץ העשיר של דלת דירת הפנטהאוז הסגורה. זה היה המינוי הראשון שלה בתור אחת מאותן נערות ליווי והיא ידעה שבקרוב תאבד את בתוליה לגבר בצד השני של הדלת. היא חשה מעט חשש אבל מנה גדולה בהרבה של דחיפות ראשונית צועקת מהכוס הפועם שלה. כל אחד מהחושים שלה; נראה היה שריח, מגע, טעם, שמיעה מציפים את מוחה ברמה חדשה וגבוהה יותר עם פתיחת הדלת. העומס החושי גרם לה מעט סחרחורת כשהיא מיהרה לעבר הגבר הגבוה שצעד לאחור, השתחווה קלות וכיוונה אותה אל פתח הכניסה בתנועת זרוע גורפת. היא יכלה לראות ולהריח את ריצוף עץ האלון הישן ואת השטיחים המזרחיים הארגמנים העשירים. היא התנודדה מעט והייתה צריכה לייצב את עצמה על ידי החזקת זרועה החזקה של אהובה, שבקרוב. כשהלכו במסדרון הקצר אל הסלון המפואר, היא ליטפה אינסטינקטיבית את הבד העשיר של מעיל הספורט שלו ושתתה את הריח החריף של הקלן שלו. ציורים בסגנון קלאסי עיטרו את הקירות. כשהיא נכנסה לחדר הענק, היא ראתה שלוש ספות עור גדולות יוצרות U במרכז החדר עם שרפרף ומעמד להחזיק דפי מוזיקה בצד הפתוח של ה-U. זה היה בדיוק כמו הציוד שהיא התאמנה בצ'לו שלה. עם כל יום מלבד שהיה הבדל אחד והוא הונח מאחורי השרפרף שלה. כיסא עתיק בעל גב ישר למראה משובח. היא התחילה לתהות למה זה נועד מתי .

האדון לצדה אמר בטון תקיף והצביע, "מרסל, בבקשה תניח שם את הצ'לו של הגברת הצעירה." הנהג מיהר ועשה מה שאמרו לו. שוב הטון התקיף, "זה יהיה הכול, מרסל. אני אתקשר אליך כשההופעה של המוזיקאי היפה שלנו תושלם." והשכיר פוטר. מר ר' השפיל מבט אל העלמה והתפעל מיופייה הרענן. הוא סיים ללכת כל הדרך למטה והציג את עצמו בפניה כל הזמן תוך כדי שותה בתמימותה. אלוהים אדירים, היא נראתה צעירה מדי אבל בתור אחת מאותן נערות ליווי מורשות היא חייבת להיות לפחות בת שמונה עשרה.

"לילה טוב וברוך הבא לביתי, יקירתי. את יכולה לקרוא לי ר. אני האדם שתארחי הלילה." הוא הושיט לה את זרועו והמשיך לצעוד בדרך הקצרה למתקן הצ'לו שלה. הוא אהב את האופן שבו היא נצמדה לזרועו כשהיא שתתה בסביבתה החדשה. הוא יכול היה להריח את ניחוח הפרחים האביבי של הבושם שלה. עור הפנים שלה היה לבן בהט עם סומק ורוד טבעי על לחייה. שערה הארוך והחלק הנוצץ נקשר בלחמנייה שהדגישה את צווארה הארוך והדק. עיניה היו מושפלות בנחת והוא יכול היה לראות את ריסיה הכהים הארוכים בצורה בלתי אפשרית ואת הקשתות הטבעיות המושלמות של גבותיה. הוא היה מהופנט כשהביט ביופיה כשלפתע הרימה את עיניה עם עיניים חומות עמוקות רחבות ומושלמות לתוך שלו. זה היה כמו שנפגע באלף ברגים של חשמל וזה עצר לו את הנשימה. הוא חש תחושה עמוקה של אכפתיות ולאט לאט הרים את גב ידו וליטף בעדינות את לחיה המשי כשעיניהם ננעלות לכמה רגעים….

מאמרים מומלצים