אימייל

 הלו הלו,

שמי אתי, ולא מזמן צירפתי לשירותיי את נחמה, נערת ליווי, אשר כמוני מארחת לקוחות בכמה דירות דיסקרטיות ברמת גן. וזאת מכיוון שאותן דירות דיסקרטיות מציעות שילוב ייחודי של ביטחון ושל פרטיות, מה שהופך דירות דיסקרטיות ברמת גן לבחירה אופטימלית למי שמעריך את המרחב האישי ואת הביטחון שלו. אז יום בהיר אחד עליתי במדרגות למשרד של סוכנות הליווי ביחד עם חברתי המוסלמית החדשה, סאירה. סאירה הצעירה והתמימה הייתה צריכה להרוויח קצת כסף מהיר. עזרתי לה להגיש מועמדות לעבודה אצל יוסי, הבעלים המשותף, שחיכה עם חיוך גדול על פניו מאחורי הדלת בראש המדרגות. נזכרתי שרק אתמול פגשתי את הילדה הצעירה והיפה בקפיטריה בבית הספר למוזיקה. השעה הייתה מאוחרת ביום שלאחר השיעור והילדה המסכנה ישבה לבדה בבכי חזק וממלמלה בערבית באולם הריק. היא לבשה מטפחת ראש של מוסלמי אדוק ולבשה שמלה וצעיף בצבע בז' ארוך וצנוע. נמשכתי באופן אינסטינקטיבי לעזור לחברתי הסטודנטית והתיישבתי על הכיסא לידה. כשהנחתי יד על כתפה של הילדה העצובה, הילדה נבהלה והרימה את מבטה לפתע בעיניים מלאות דמעות. היופי השברירי של פניה של הילדה הצעירה עתקו את נשימתי. היו לה עיניים חומות עמוקות עם ריסים ארוכים ועצמות לחיים גבוהות ועור חום בהיר מושלם. היא יכולה בקלות להיות דוגמנית. מטפחת הראש כיסה את שערה בחוזקה, אך מסגרת יפה את תווי פניה המדהימים.

הצעירה והעצובה לא רצה לדבר על דאגותיה בהתחלה, אבל הייתי נשמה כל כך אכפתית עד שבמהרה הנערה שפכה את סיפורה. היא אמרה שהיא סטודנטית לחילופין מסעודיה והיא ומשפחתה היו מוסלמים אדוקים. ככזה, לא היו לה חברים. אבל היא הייתה בת שמונה עשרה וגופה התבגר. לאחרונה היו לה התקפי חרמנות מדהימים שכמעט בלתי אפשרי להתרכז בלימודים. היא ניסתה לכבות את השריפות על ידי ליטוף הכוס שלה אבל זה הותיר אותה ללא הגשמה. היא שמעה על ויברטורים אישיים כשיטה טובה יותר להשיג סיפוק והיא רכשה אחד. לרוע המזל, במהלך אורגזמה מדהימה, היא תלשה את הכלי דרך קרום הבתולים שלה, ולכן לא הייתה עוד בתולה מבחינה טכנית. בתרבות שלה זה היה אסון. אם תחזור לארץ מולדתה ללא בתוליה, היא לא תוכל להינשא לבעל טוב. היא אפילו שמעה על נערות שנהרגו בגלל ביזוי כבוד המשפחה שלהן. היא אפילו שקלה התאבדות.

הייתה חלופה אבל זה ייקח 10,000 דולר והיא לא יכלה לשאול את משפחתה. כשביררתי, היא אמרה לי שנשים מוסלמיות רבות שאיבדו את בתוליהן כנערות צעירות בעלות רוח חופשית, יכלו לעבור ניתוח יקר לתיקון קרום הבתולים השבור שלהן, והבעל החובל בליל הכלולות העתידי לא יבין את ההבדל. מצבה של הילדה היה כל כך גרוע שהתוודיתי בפני סאירה איך הרווחתי הרבה כסף כנערת ליווי. אמרתי שאני יעזור לילדה למצוא עבודה כנערת ליווי. פניה של הילדה אורו בהקלה והיא נישקה את ידי בהכרת תודה. אפילו כשסיפרתי לה על קיום יחסי מין עם לקוחות, הבחורה רצתה לעשות את זה. כל דבר היה טוב יותר מלחזור לסעודיה בלי קרום הבתולים שלה ובזויה. דחפתי את הדלת של סוכנות הליווי ונכנסתי פנימה כשסאירה סוגרת את הדלת מאחוריהם. יוסי זינק ממקומו מאחורי השולחן עם חיוך חרא גדול על פניו ויד שחורה מושטת אליי. הייתי קצת מופתעת וחשדתי שפרן, אשתו והבעלים המשותף של יוסי לא היו שם.

"טוב, ילדה. זה בהחלט טוב לראות את העובד האהוב עליי מספר אחד." אמר יוסי כשהביט בי באיטיות ובחוצפה מעלה ומטה מהבהונות ועד הראש. הוא עדיין התחרט שלא זייין את הכוס המתוקה שלי שהגשתי בקשה לעבודה. אבל הענקתי לו סיפוק נפלא בעל פה וזה הקשה עליו להיזכר בשפתיים המלאות האדומות האלה שעטפו סביב הזין השחור והגדול שלו. הוא אהב את הדרך בה התלבשתי כדי לראות אותו עם שמלת קיץ ורודה ולבנה ללא שרוולים שהראתה מחשופים בשפע וקצרה מספיק כדי להיות קצת שובבה. שיערי החום והמתולתל הארוך היה אפילו יותר מפואר ממה שהוא זכר. זה נפל על כתפיי ומסגר את פניי היפות….

מאמרים מומלצים